pdfFactory

wersja: 7.35, 4.08.2020
os: Windows XP/Vista/7/8/10
cena: 224,20 Zł, 275,77 Zł z VAT
(od 58,27 Zł, 71,67 Zł z VAT)

Produkty pdfFactory przynoszą niepowtarzalny sposób tworzenia plików PDF, który jest prostszy, bardziej wydajny i tańszy od innych oprogramowań.

pdfFactory jest wersją standardową przeznaczoną do tworzenia plików pdf, które są dogodne i dla wysyłania pocztą elektroniczną, archiwizacji, ...

Główne cechy

Tworzenie plików PDF oraz wydruk na papier: Tylko pdfFactory zezwala na równoczesne drukowanie na papier oraz "wydruk" do pliku PDF, bez konieczności powtórnego drukowania. Oprogramowanie Acrobat nie jest wymagane w celu drukowania.

Łączenie dokumentów w jeden plik PDF: Podwyższa komfort przekazywania dokumentów z różnych źródeł połączonych w jeden plik PDF. Wystarczy tylko kontynuować drukowanie w pdfFactory a wszystkie kolejno "drukowane" dokumenty będą połączone w jeden plik PDF.

Zabezpieczenie: Szyfrowanie oraz kontrola dostępu do plików PDF następująco:

Zapobieganie drukowaniu PDFów

Zapobieganie kopiowaniu tekstu oraz grafiki

Zapobieganie otwieraniu plików bez podania hasła

Zapobieganie edytacji (tak, PDF może być edytowany)

  Podgląd: Zezwala na szybki, dokładny podgląd PDFów, włącznie z 400% powiększeniem, bez konieczności wcześniejszego zapisu pliku i również bez konieczności uruchamiania programu Acrobat.

  Osadzanie czcionek: Funkcja ta zapewnia, że oryginalna czcionka użyta w dokumencie, będzie wyświetlona poprawnie nawet w wypadku, że program do odczytu PDFów nie ma owej czcionki zainstalowanej.

  Wkładanie/usuwanie stron: Zezwala na usuwanie niechcianych fragmentów przed tworzeniem pliku PDF. Opcja ta może być zwłaszcza przydatna w trakcie tworzenia PDFów z długich sprawozdań, maili lub stron internetowych.

  Wysyłanie pocztą elektroniczną: Jedno kliknięcie myszki wysyła PDF przez zainstalowany standardowy program poczty elektronicznej. Zezwala również na kopiowanie do schowka i wstawianie do już rozpisanego e-maila?.

  Autozapis: Zapisuje zawartość ogólną całej sesji pdfFactory automatycznie, co pozwala na odzyskanie wcześniej opracowywanych PDFów.

  Live URL odnośniki: Dostosowywanie odnośników poprzez zmianę typu wiersza, grubości i koloru w celu otworzenia stron internetowych oraz adresów e-mailowych jednym kliknięciem myszki.

  Łatwa instalacja na jakikolwiek serwer z Windowsami: Instalacja na serwerze, jako drukarki współużytkowanej, w celu łatwego użytkowanie grupowego i firmowego wdrażania. Kliknij tutaj w celu uzyskania informacji dotyczących naszej wersji serwerowej.

  Wersja próbna drukuje mały pasek reklamowy na każdej stronie. Ograniczenie to zostanie usunięte przy zakupie wersji pełnej.

  pdfFactory także istnieje we wersji Professional:

  pdfFactory Pro

  wersja: 7.35, 4.08.2020
  os: Windows XP/Vista/7/8/10
  cena: 448,22 Zł, 551,31 Zł z VAT
  (od 112,01 Zł, 137,77 Zł z VAT)

  Produkty pdfFactory przynoszą niepowtarzalny sposób tworzenia plików PDF, który jest prostszy, bardziej wydajny i tańszy od innych oprogramowań.

  pdfFactory Pro zawiera wszystkie właściwości pdfFactory plus możliwość tworzenia formularzy elektronicznych i papierów firmowych, dodawania nagłówków, stopek i znaków wodnych, ...

  Główne cechy

  pdfFactory Pro zawiera wszystkie właściwości wersji standardowej plus:

  Fligranowe nagłówki oraz stopki: Znaki wodne, nagłówki oraz stopki pozwalają na oznaczenie dokumentów datą, czasem, zmiennymi systemowymi oraz własnym tekstem.

  Pobierz wersję próbną

  W następnym akapicie można pobrać aktualną wersję próbną oprogramowania pdfFactory + wersje archiwalne.

  Po kliknięciu jednego z odnośników rozpocznie się pobieranie oprogramowania.

  Można pobrać te wersje programu

  Kupić program

  W następnym akapicie są wyświetlane wszystkie opcje oprogramowania pdfFactory, które sprzedajemy.

  Po kliknięciu jednego z odnośników zostaniecie przeniesieni do naszego sklepu sklep.mokry.pl.

  Można kupić te wersje programu